REPLICA / Romulus Eram zice ca si-a platit singur vacanta din Antalya
Viceprimarul Romulus Eram a ţinut să infirme ieri, zvonurile potrivit cărora s-ar afla în Turcia pe banii lui FC Botoşani. "Sunt aici pe banii mei. Nici nu-i scump, este foarte ieftin. Imi ajung 45 euro pe zi", a declarat Eram, care a tinut sa-l laude pe tehnicianul „fanionului” Leo Grozavu pentru modul cum pregateste echipa. (CRISTI PRISACARIU - Monitorul)
Finantatorul nu mai stie cine a platit sejurul din Franta. Intrebat cine a suportat deplasarile viceprimarului Romulus Eram in Franta, preşedintele CA a lui FC Botoşani, Valeriu Iftime, a declarat ca nu-si mai aminteste daca a platit sau nu clubul. "Nu mai ştiu dacă atunci am plătit noi pentru domnul Eram sau a plătit el. Chiar nu îmi mai aduc aminte de Franţa", a spus Iftime.
Minune! Au venit scaunele. Cu o întârziere de aproape 4 luni, ieri, la stadionul Municipal, au sosit primele scaune pentru
Botosanenii o sa stea pe scaune italiene. Administratorul “Municipalului”, Ovidiu Lezeriuc a tinut să laude calitatea scaunelor care au fost aduse ieri şi pe care le-a supus unor probe, pentru a vedea dacă acestea nu se rup uşor. "Producătorul ne-a dat o garanţie de trei ani pe ele, timp în care rezistă la orice fel de temperaturi", a spus Lezeriuc, care a adăugat că scaunele au fost lucrate în Italia.



































































4 comentarii:
culorile clubului "ros-albastru" vai de pl voastra conducatorii pulii ce sunteti numa sclavii lu steaua peste tot ..halal "SUSTINETI ECHIPA LOCALA NU PE CEA DIN CAPITALA"
parc era ros-alb-negru
acum si voi sunteti rai... ar trebui sa apreciem ca se face totusi ceva...
Acum ce mai conteaza ce culori sunt scaunele...
de ce sa nu fim rai,daca tot ce se face e pro steaua ????? sa se faca in culorile echipei ros-alb-albastru daca nu...sa isi schimbe numele in steaua 3!
Trimiteți un comentariu