.AUDIENTA BOTOSANENI.RO .saptamana curenta - 1.763 de vizitatori unici.......
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

22 martie, 2010

VIDEO | NU rata rezumatul meciului de sambata cu Concordia Chiajna (1-1) si golul de senzatie marcat de juniorul Bordeianu

.FC BOTOSANI | Cristi Popovici a vazut penalty in minutul 47 la Ghiceanu. "Eu am vazut penalty pentru noi, in minutul 47 la Ghiceanu ! Soarta partidei poate ar fi fost cu totul alta daca, centralul Bocaneala ar fi aratat punctul cu var", a spus Cristi Popovici.

.FC BOTOSANI - CULISE | SOC !!! Emy Afloarei a fost aproape sa fie titulat sambata, insa Dulceanu a preferat sa apere cu un deget umflat. "Cu 10 minute inainte de meci,  doctorul nostru a reusit sa-l refaca pe Dulceanu, care avea o lovitura la deget si i se umflase, insa pana la urma a reusit sa apere", a marturisit Cristi Popovici.

.LIGA 4 | FCM Dorohoi e aproape sa-l transfere pe atacantul Andrei Sandu (ex- Rapid CFR Suceava). Dupa ce au reusit sa-l regimenteze pe fostul botosanean, Mihai Vatavu, dorohoienii lui Mircea State sunt aproape de a-l legitima si pe atacantul Andrei Sandu, un fotbalist care a mai evoluat la Rapid CFR Suceava si Gura Humorului.

. .STRANIERI | BOMBA !!! PAUL PAPP a marcat in aceasta seara contra RAPIDULUI (1-0). .Fostului capitan al fanionului, Paul Papp ii merge din ce in ce mai bine la FC Vaslui, acesta reusind in meciul din .aceasta seara contra Rapidului sa inscrie in minutul 5, cu o lovitura de cap de senzatie. | FC VASLUI - RAPID 1-0 | .A marcat -  Papp (5)
s

Un comentariu:

Anonim spunea...

bravo ba papp!!! bag pl in tiganii lu rapid cocalarii campionatului. ai adus victoria