VIDEO / Vezi rezumatul meciului de ieri cu Terek Grozy (0-4)
dddddggddd Rasturnare / FC Brasov i-a invins cu 2-0 pe juniorii lui Inter Milano. Conform site-ului oficial al campionanei Italiei, www.inter.it partida de ieri dintre FC Brasov si Inter Milano s-a terminat cu scorul de 0-0 si nu cu 2-0. "Interistii" sustin ca meciul cu ardelenii a fost programat sa dureze doar 60 de minute (2 reprize de 30 de minute), iar ultima repriza s-a disputat numai la interventia lui Razvan Lucescu, care a cerut sa se mai joace inca 30 de minute, astfel Inter a introdus juniorii impotriva carora brasovenii au si marcat de 2 ori.
Acsinte a revenit la antrenamente. Dupa ce s-a antrenat la sala de forta, timp de doua zile, in urma accidentarii usoare suferite marti, fundasul stinga al "fanionului", Florin Acsinte a revenit astazi, alaturi de coechipieri la pregatiri si maine este anuntat titular in partida impotriva rusilor de la Sibir Novosibirsk (liga I)
Juniorii de la CSS (94) se pregatesc la inaltime. Plecati in cantonament la Cimpulung Moldovenesc la sfirsitul saptaminii trecute baietii lui Paul Cucu s-au pregatit intens zilele acestea in vederea atacarii noului sezon competitional. Juniorii urmeaza sa revina simbata in jurul prinzului la Botosani.
Liga a 4-a / Bucecea joaca maine cu Siretul. Divizionara judeteana, AS Bucecea urmeaza sa intilneasca simbata de la ora 15:00 pe teren propriu pe Zimbrul Siret (liga 4-a - Suceava). Formatia antrenata de Doru Gugeanu are o singura victorie la activ in perioada de pregatire, 2 egaluri si o infringere.


































































5 comentarii:
si ce mai prapaditilor, si 0-0 e super onorabil, voi sunteti ciuca batailor, cine naiba a auzit de terek grozny??? vai de steaua voastra
si ce mai prapaditilor, si 0-0 e super onorabil, voi sunteti ciuca batailor, cine naiba a auzit de terek grozny??? vai de steaua voastra
Iti zic eu ca s-a auzit de Terek Grozny...a fost la un pas Rada sa mearga acolo...omule nu vorbi daca nu stii...abtine-te de la comentarii
wa da buni mai sunteti!!! ne faceti de ras cu fotbalu pe care-l stiti =))
E bine ca nu ne faceti de ris cu brinza care o dati vecinilor de la Cetatea Suceava!Iti place fotbalul dar n-ai nici o treaba .
Cred ca te pricepi sa joci fotbal cu MINGEA DE ATLETISM!!!
Trimiteți un comentariu