JOC-VIDEO / Inteapa-l pe Razvan! Antrenorul brasovenilor asteapta sa-l pui la punct
Juniorii lui FC Botosani pleaca maine la Vatra Dornei. Baietii lui Cristian Furmuz (LPS 89) urmeaza sa plece miercuri dimineata intr-un cantonament centralizat in statiunea montana Vatra Dornei. Alaturi de juniorii mari ai „fanionului” vor mai merge la Vatra Dornei si grupele (91) si (93) de la LPS conduse de profesorii Catalin Chirila si Stelian Ailoaie.


































































11 comentarii:
da....f inteligent....kkt d joc....nu stiti c ins ala respect....ar trebui apreciat pt cate a facut pana acu in fotbalul romanesc...da na..ce tzii tzaran...asa ramane....
normal ne distram si noi putin
58 732...destul de bine :-j
64 270 tot eu
:>
cacat de joc!!!! Va bateti joc de el si a facut atatea pt fotbalul romanesc!!! Penibililor!!!
nu degeaba se zice ca moldovenii sunt cei mai de kkt oameni in romania. voi o demonstrati din plin, tarani prapaditi ce sunteti
MULTA PROSTIE ESTE IN MOLDOVA, DAR VOI CRED CA SUNTETI PE PRIMUL LOC
oricum el si-a batut joc de voi cand v-am batut la voi acasa! sunteti de toata jena! vai de capul vostru!
asa ne trebuie daca sunteti prosti si va legati de lume aiurea!!! voi si articolele de proasta calitate!!! ne faceti de rusine in fata celorlalti!!
Mai john nu prea te pricepi la presa...
Important e ca articolele nostre de c.. sa stirnesc putin interes.. (nu conteaza in ce fel)
E normal ca unii sa se simta lezati.. stiam de la inceput dar ne-am asumat asta...
Hai sa fim seriosi e doar un joc haios si atit
o echipa de alcolisti in frunte cu cristi furmuz alt alcolist!care se scarpina la testicule si pe urma se sterge la nas sau se scarpina in fata la profesoarele di cancelarie!si sa revin la echipa de carmolisti!in frunte cu feghiu si alti!dak sar duce domnu Hunca sa vada ce panarame o lasat la munte isi pune mana in cap!nu stiu cum a putut fc.botosani sa ia o echipa de alcoli sa reprezinte fanionul!decat sa ma prezint cu echpa aia mai degraba stau aksa!is prea penibili alcolistii aia kre au pretenti de fotbalisti!dar bagatile in cap k fotbalisti is aia kre se vad pe sticla!bine sticla de la tv!nu alea din cluburi si din baruri!alcolisti imputiti in frunte cu imputitu ala de furmuz si afemeiat!un antrenor de cacat!un nesimtit
atat am avunt ce sa zic de aceea echipa de distrofici si alcolici!
Trimiteți un comentariu