.AUDIENTA BOTOSANENI.RO .saptamana curenta - 1.763 de vizitatori unici.......
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiTle3wD8LhQyoSq_zpyUiXsTYl9UuoHqHO_UvtBC1aTH1SZWd5Y5tcvFqOr6kJq6_sVlmkU-gKV_vLjmUid6ajwuot50Il8ZEOJuhSwfbi0E5y8AEIHvnACXUffLLmbNc-2dpvbTA8M86i/s1600/calin+28.jpg
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

05 februarie, 2008

GALERIE FOTO / Vezi 25 de instantanee inedite de la antrenamentul de astazi a lui FC Botosani

Kano s-a lovit ieri la antrenament. Africanul Ibrahim Kano a acuzat in timpul antrenamentului de luni o lovitura la gamba si a fost nevoit sa se opreasca la jumatatea sedintei de antrenament. Astazi insa fundasul de culoare al "fanionului" s-a antrenat normal alaturi de echipa, participind la cele 2 antrenamente programate de Leo Grozavu.

Leul” a pus azi, accent pe ofensiva. Tehnicianul lui FC Botosani, Leo Grozavu le-a cerut elevilor sai sa exerseze in aceasta dimineata jocul in faza ofensiva si mai ales finalizarile. „Toata echipa e apta pentru jocul de maine cu polonezii si speram sa obtinem un rezultat pozitiv” a declarat directorul de marketing al „fanionului”, Noni Zaharia.

Cantonament la munte dupa revenirea din Turcia. Finantatorul lui FC Botosani, Valeriu Iftime a declarat ieri, ca e posibil ca echipa fanion a judetului sa plece inca citeva zile la munte dupa revenirea din Alanya. "Probabil că după ce ne vom întoarce din Turcia vom efectua şi un cantonament la munte", a afirmat Valeriu Iftime.

2 comentarii:

Anonim spunea...

www.anemora.com/yyomax.... . intrati pe siteul asta 1 sec macar...ca ma puncteaza ...is a game.....Multumesc mult...Sa Traiti !!!!1

| spunea...

www.anemora.com/yyomax.... . intrati pe siteul asta 1 sec macar...ca ma puncteaza ...is a game.....Multumesc mult...Sa Traiti !!!!1